Online cvičení? Ano či ne?

Zachvíli to bude rok, co jsem spustila předprodej svého prvního online programu zaměřeného na zdravý a vědomý pohyb.
Jako fyzioterapeut jsem z toho měla obavy. Přece jen my fyzioterapeuti (většinou) jsme velmi kontaktní a potřebujeme si své klienty osahat, abychom jim mohly doporučit nějaké cvičení. A to pak velmi pečlivě kontrolujeme, zda to klient provádí správně.
🌀
Proto jsem měla strach, jak to bude v online verzi, kdy si klienta nemůžete osahat a co hůře, ani ho nevidíte. Nevidíte v jakém stavu je jeho tělo a jak daný cvik provádí. Bojíte se, že to bude provádět špatně, že se ještě více pokazí.
🌀
Po roce mi ale došlo, že online cvičení je super. Protože většina lidí se potřebuje zkrátka jen nějak hýbat a už jen to, že začnou jim udělá dobře a velmi často pomůže od všelijakých bolestí.
🌀
Zkrátka začnou měnit své denní návyky a hlavně do svého života zařadí pravidelný pohyb. Který nám všem většinou dost chybí.
🌀
A často nepotřebujeme cvičit hodinu denně, stačí opravdu těch 10 – 15 min. Ideálně denně, nebo alespoň ob den. A choďte cvičit někam každý den (či obden) kvůli 15 minutám. A tady přichází velká výhoda online cvičení.
🌀
Můžete cvičit odkudkoliv, víte co, většinou víte, že to není úplně blbě a v ideálním případě máte i skupinu stejně naladěných lidí.
🌀
Já jsem moc ráda, že za ten rok jsem si mohla ověřit na více než 100 klientkách, že to opravdu funguje a když opravdu cvičí, výsledky mají. Bohužel není to o tom, že si koupíte online kurz a zázraky se začnou dít na počkání. Ale pomůžete jim, aby se dít začly. Tím, že něco změníte, něco začnete dělat jinak. Tím, že do svého života zařadíte pravidelný a vědomý pohyb. Pak se zázraky dít začnou.
Pokud vám to dává stejný smysl a chcete se svým tělem něco dělat, tak tady mám pro vás cestu. Neváhejte, opravdu to stojí za to!
Prodělala jsem rakovinu prsu a během léčby jsem si začala psát blog. Zpočátku jsem netušila co mě čeká, co se mnou bude a hlavně zda to zvládnu. Jelikož jsem těžko hledala informace a každé zadání slova rakovina do googlu mou psychiku poslalo dolů, rozhodla jsem se, že pomůžu ženám, které jsou ve stejné situaci. Můj příběh si můžete přečíst zde:
Komentáře
  1. Melanie napsal:

    Dobrý den.Vse zajímavé.Taky jsem přišla o prsu..(operace..).lečba chemo.radio….Hezký den všem „Statečnym i nestatečnym ženám“ S pozdravem Mel.❤️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů