Budu Matkou nebo Maminkou roku:-D?

Někdy na jaře jsem dostala na instagramu zprávu od časopisu Maminka. Asi jsem cílovka, ale nějak jsem nikdy neměla čas ji číst. Jelikož Zdenda mi v rámci prevence zakrnutí intelektu na mateřské předplatil Reflex a později Reportér. Takže na Maminku mi jaksi nezbýval čas.

Psali mi, jestli se nechci přihlásit dou soutěže o Maminku roku. Nevím, zda mám na to se stát Maminkou roku, ale Matkou roku se nazývám dosti často…

Třeba když dávám Edwina vysmrkat to mé ponožky, jelikož je to jediný kus hadru, který mezi milionem krámu v kabelce mám.

Takže jsem to raději zavrhla a pustila z hlavy. Ale jednoho večera na víkendu mimo domov jsem uspávala děti a čekala jsem až usnou, abych si mohla jít uvolnit nervy na jedno pivo za kamarády.

A jelikož jsem neměla do čeho píchnout, tak jsem začala vyplňovat přihlášku do té soutěže o Maminku roku. Usoudila jsem, že když je skoro 5 let uspávám a ležím s nimi v posteli dokud neusnou, tak to se mnou není tak špatné a že bych to tedy mohla zkusit.

No to jsem netušila, že budu muset o sobě napsat elaborát asi na pět A4. Ale když už jsem to měla rozepsaný, tak jsem psala, psala, psala…děti už spaly a já to stále neměla hotový a měla jsem chuť na to pivo….tak jsem zbytek vytečkovala a odeslala. S tím, že to asi neprojde. A zapomněla jsem na to.

A v úterý po FuckUpu jsem koukla na mejl a tam zpráva, že mě vybraly mezi 10 semifinalistek (jo o smrkání do ponožky jsem tam nepsala). No, ale hlasuje se přes internet…a nevím jestli mám chuť vás tady prudit škemráním o hlasy. Přece jen jsem spíše Matkou roku než Maminkou roku…

Prodělala jsem rakovinu prsu a během léčby jsem si začala psát blog. Zpočátku jsem netušila co mě čeká, co se mnou bude a hlavně zda to zvládnu. Jelikož jsem těžko hledala informace a každé zadání slova rakovina do googlu mou psychiku poslalo dolů, rozhodla jsem se, že pomůžu ženám, které jsou ve stejné situaci. Můj příběh si můžete přečíst zde:
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů